برنامه ي اسکرچ جونيور براي بچه هاي  5  تا 7 ساله اي که تصميم به يادگيري مفاهيم اساسي دارند، بسيار عالي است. ما ساده ترين راه براي شروع برنامه نويسي اسکرچ براي بچه ها را بررسي ميکنيم. پلتفرم اسکرچ جونيور از پلتفرم آنلاين با نام مشابه اسکرچ (Scratch) ساخته شده است، اما رابط کاربري اين برنامه به نحوي است که براي بچه ها دوستانه و راحت تر به نظر ميرسد. کد نويسي Scratch يک پروژه همکاري با MIT بود و در مورد علاقه بچه ها به کدنويسي بسيار عمل نوآورانه اي است.
رابط کاربري اين برنامه به نحوي است که شما و کودک شما تمام علائم را متوجه مي شويد. مطمئنا به خاطر رابط کاربري راحت ، بچه ها عاشق کاراکترها، پلتفرم آسان براي استفاده و توانايي ضبط صداي خود مي شوند.  برنامه ي اسکرچ جونيور در دستگاه هاي اپل، گوگل، اندرويد و آمازون در دسترس است و رايگان است! (يک نکته: اين برنامه براي iPhone در دسترس نيست، فقط iPads)

چگونه با اسکرچ جونيور شروع کنيم ؟

براي آموزش مقدماتي برنامه نويسي کودکان کافي است برنامه اسکرچ جونيور را دانلود کنيد. رابط کاربري اين برنامه به نحوي است که کودکان خيلي سريع مي توانند همه چيز را بفهمند،  اما ويديوهاي مقدماتي و نمونه پروژه هايي نيز وجود دارد که کودکان مي توانند براي الهام گرفتن تماشا کنند.
وقتي برنامه را باز مي کنيد، مي توانيد روي خانه يا علامت سوال کليک کنيد. اگر قبلا از اسکرچ جونيور استفاده نکرده ايد، ممکن است بخواهيد روي علامت سوال کليک کنيد. نکات و راهنمايي هاي اين صفحه مي تواند مفيد باشد.

بياييد از زبان يک پدر درباره اسکرچ جونيور بشنويم !

در حالي که مي‌خواستم مطمئن باشم که «کارها را به روش درست انجام مي‌دهم»، پسرانم مايل بودند فقط بازي کنند. راه‌هاي زيادي براي آموزش برنامه‌نويسي به کودکان وجود دارد، بنابراين من فقط آن را دنبال کردم. اما با استفاده از برنامه اسکرچ جونيور من را شگفت زده کردند. فکر نمي‌کنم هيچ‌کدام از ما بتوانيم آنچه را که به ذهنشان خطور کرده‌اند، بازسازي کنيم، اما مطمئناً جالب بود!
من از تلاش براي ريز به ريز آموزش دادن آنها در برنامه منصرف شدم، اما آنها متخصص اسکرچ جونيور شده بودند، اضافه مي کردند، تغيير مي دادند و کاوش مي کردند! اگر شما کسي هستيد که مثل من دوست داريد در مورد اين برنامه بيشتر بدانيد، مراحلي که در ادامه گفته مي شود را دنبال کنيد .

براي مطالعه ي ادامه ي اين مطلب به وبلاگ آکادمي ياسان مراجعه کنيد.

برنامه نويسي کودکان

برنامه اسکرچ جونيور براي کودکان

آشنايي با زبان برنامه نويسي پايتون

زبان برنامه نويسي کودکان اسکراچ

کلاس هاي برنامه نويسي کودکان و نوجوانان در تمام شهر هاي ايران

آموزش برنامه نويسي اسکرچ به کودکان

برنامه نويسي اندرويد با پايتون

برنامه ,اسکرچ ,مي ,جونيور ,کنيد ,بچه ,اسکرچ جونيور ,اين برنامه ,بچه ها ,رابط کاربري ,برنامه به ,برنامه اسکرچ جونيور

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زمان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. neginorkavir دانلود فیلم و سریال ایرانی جهان تولز مرجع کد و ابزار gandom19981377 جديدترين ها kishtours.com asbesepide 16215132 فروشگاه اینترنتی ساعت فروش